top of page

Keyifli

Lezzetli, berrak ve kokusuz taze içme suyu,

Daha sağlıklı ve daha lezzetli suyun tadını çıkarın

Lezzetli

Yemeklerinizde, çay ve kahvelerinizde daha fazla lezzet

Ekonomik

Damacana ve şişe sularına nazaran daha ucuz, zahmetsiz ve daha estetik 

Sağlıklı

İçme suyunuzda bulunabilecek tüm zararlı bakterileri, ağır metalleri ve diğer tüm zararlı maddeleri suyunuzdan uzaklaştırır

Denizli su arıtma cihazı, denizli su arıtma firmaları, denizlideki arıtma firmaları, acıpayam su arıtma cihazı, acıpayam arıtma cihazı, tavas su arıtma cihazı, fethiye su arıtma cihazı, denizli tezgah altı arıtma cihazı, denizli reverse osmos arıtma cihazı, denizlide arıtma cihazı satan firmalar, en iyi arıtma cihazı, en kaliteli arıtma cihazı, çivril su arıtma cihazı

Mağazaya gitmek için tıkla!

ng arıtma
Arıtma cihazını seç!

NEDEN SU ARITMA CİHAZI KULLANMALIYIM ?


Plastik şişelerden suya geçebilen BHT maddesi kan, karaciğer, merkezi sinir sistemi için toksik olabiliyor. Bu maddeye uzun süreli maruz kalma durumlarında hedef organlarda hasarlar meydana gelebiliyor. Pet şişelerdeki suların içindeki zehirli toksinlerin kalp, şeker ve kanser hastalıklarına neden oluyor.


Bir şişe suyun zararı ne olabilir diye düşünebilirsiniz fakat plastik şişelerde satılan sulara maalesef plastiğin içindeki insan vücudu için zehirli kimyasallar karışıyor. Bundan korunmak için cam şişelerde satılan suları tercih edebilirsiniz. Ancak cam şişelerin yıkanması ile ilgili hala şüpheler mevcuttur.

Vücutta kadınlık hormonu östrojen biçimine girebilen BPA’yla ilgili hayvanlar üzerinde yapılan araştırmalarda, bu maddenin meme kanseri, karaciğerde hasar, obezite, şeker hastalığı, erkeklerde kısırlık, gençlerde ise gelişme sorunlarına yol açabildiği görülmüştü.

Şebeke sularına toksik (zararlı) maddeler, bakteri ve virüslerin karışması enfeksiyonlara, zehirlenmelere sebep olabilir.


Tüm bu zararların önüne geçebilmenin en kolay yolu Su Arıtma Cihazı kullanmaktır.

su arıtma cihazı-min.jpg
evsel-su-aritma-cihazlari-1.jpg

Şu an gösterilecek ürünümüz yok.

Şu an gösterilecek ürünümüz yok.

Şu an gösterilecek ürünümüz yok.

Şu an gösterilecek ürünümüz yok.

Şu an gösterilecek ürünümüz yok.

bottom of page